Wifi Telekom Bayisi Olmak İstermisiniz?Wifi Telekom; Kendi işyerlerini Kurmayı dileyen ve arzulayan, kendi bölgelerinde başarılı bir satış organizasyonu kurma yeteneğine sahip olan kişiler arıyor.

Türkiye çapında Wifi Hotspotlari müşhiş bir şekilde çoğalıyor. Wifi Telekom Bu pazarda kendine iş kurmak ve kazanç elde etmek isteyen iş ortaklarını aramaya devam ediyor. Wifi Telekom Kendi işyerinizi açabilmeniz için her türlü imkanı sizlere sunuyor. Bizim teknik ekibimizle, aynı zamanda işlem klavuzumuzla başarılı bir iş modeline tamamen erişebileceksiniz. Bulunduğunuz bölgede altyapınızın desteğine göre; ADSL, VDSL2, FiBER Internet satışıda yapabileceksiniz. Wifi Telekom Ana ofisimiz Çorluda’ dir.

Kendi iş yeriniz / şirketiniz var, potansiyel çevreye sahip kendi müşterileriniz var. Wifi Telekom ihtiyacınız olan tüm teknik bilgisini sizlere sunuyor. Siz kendi ağınızı kuruyorsunuz ve kendi müşterilerinizin memnuniyetinden sorumlusunuz. Wifi Telekom iş modeli uzun vadeli bir modeldir. Tek yapmanız gereken bulunduğunuz bölgede bir müşteri ağı kurmak, onları mutlu etmek ve para kazanmak!

İyi bir iş imkanımı arıyorsunuz, Bizimle irtibata geçiniz veya Bayi Başvuru Formunu doldurunuz, biz sizi arayalım.

Smiling young girl dreaming with cup of coffee in front of laptoSmiling young girl dreaming with cup of coffee in front of lapto

Bayi Başvuru Forumu


    × Wifi Telekom WhatsApp