Wifi Telekom Bilişim

2015 yılında tamamı %100 yerli sermayeli olarak kuruldu.

Modern hayatın temelini oluşturan internet, vazgeçilmez bir iletişim aracı olarak hayatımızda önemli bir özne hâline gelmiştir. Bilgi toplumu olma yolunda hızla ilerlediğimiz bu süreçte Wifi Telekom, geniş hizmet ağı ve yüksek kalitesi ile sektörde yerini almıştır. Wifi Telekom Bilişim San.veTic.A.Ş. Olarak 2015 Yılında Kurulmuştur. 17/08/2015 Tarihinde Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) tarafından İnternet Servis Sağlayıcı ( ISS ) olarak yetkilendirilmiştir.

ISS Lisansı Sahibi Olduktan Sonra Firmamız VodafoneNet, Toptan Al-Sat, Sözleşmesi ile Metro Ethernet Hizmetini, Bireysel ve Kurumsal, Türk Telekom A.Ş. ile Toptan Al-Sat ve VAE ( Yalın İnternet ) Sözleşmesi ile Sağlamış Olup Sektöre WifiTelekom Fiber internet, Metro internet, Yalın internet, xDSL Ürünleri ile Sizlere Merhaba demiştir.

Wifi Telekom, yeni yüzü, hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile birey ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmetlerini geliştirmeye devam eden Wifi Telekom, dijital dönüşüme katkı sağlayan bir oyuncu olarak pazarda yerini almıştır.

Alt yapılarımızı öncelikli olarak Tekirdağ / Çorlu bölgesinde, sonrasında Çerkezköy, Saray , Vize bölgesinde devam edecek şekilde fizibilite çalışmalarını sürdürmekteyiz. Böylece bölge coğrafyamızın %85’ine Kurumsal ve Bireysel internet hizmeti vermeyi planlamaktayız.

Wifi Telekom, Saygılarımızla...


Smiling young girl dreaming with cup of coffee in front of laptoSmiling young girl dreaming with cup of coffee in front of lapto
× Wifi Telekom WhatsApp