Abonelik Ön Başvuru Formu

Binanızda diğer firma alt yapısı var mı?
Abonelik Paketi Tercihiniz

Wifi Telekom’ a bağlanan her aboneye sabit kurulum ücreti uygulamaktadır. Bunun sebebi kullanılan kablolama ve tarafımızdan tahsis edilen dış mekan cihazlarıdır. Ek olarak, ihtiyacı olan müşterilere de piyasa fiyatlarından daha uygun fiyata kablosuz modem de sunabilmektedir.

* Binanizda Wifi Telekom Şebekesi varsa.

* Mevcut Bina ( şebekemizin olduğu bina) binanızda Wifi Telekom Kullanıcısı, yada bina girişinde Wifi Telekom Etiketi varsa binanıza şebekemiz getirilmiştir başvuru yapabilirsiniz, WAN girişli AP-Router ( modem Örn: Tenda F3 ) Kullanmanız gerekmektedir.

* Yeni Bina ( Altyapi Olmayan Yeni Bina )

* Diğer Firmaların Altyapısı olmayan yeni binalar için yapılan merkezi kurulumlarda tahsil edilen kurulum bedelidir.Bu binalarda firmamızın verici istasyonları kapsama alanı içerisindeyse binanıza wifi telekom şebekesi getirilir, kurulum ücreti daire başıdır. WAN uyumlu AP-Router kullanılması gerekmektedir.

* Kişiye Özel ( mustakil, villa, işyeri, benzeri ) Abone Kurulum+Alıcı Anten Bedeli

* Bireysel abone ( şebekemizin olmadığı bina/ev/ofis/ciftlik/villa/özel kurulumlar ) Kurulum ücreti ve Alıcı Anten ücreti fatura edilmektedir, bu ücretler 1 defaya mahsus ödenir, sonraki aylarda, satınaldığınız internet paketinin ücretini ödersiniz ayrıca ön ödemeli sistemde internetinizi dilediğiniz zaman kullanır dilediğiniz zaman kullanmazsınız. Modem olarak internet alıcı antende sonlandıralacağı için herhangi bir kablosuz modem kullanabilirsiniz. ( 01.07.2017 tarihinden itibaren yeni yapılan kurulumlarda, mülkiyeti müşteriye fatura edilmektedir. ).

* Yazlik Paket Kurulum Bedeli

* Yazlik pakette, Kurulum+Alici Cihaz içindedir. alıcı cihaz mülkiyeti size aittir, 1 kereye mahsus kurulum ödenir, ön ödemeli sistemde internetinizi dilediğiniz zaman kullanır dilediğiniz zaman kullanmazsınız.