Wifi Telekom Altyapı BaşvuruYeni eve taşındınız..
Altyapı yok mu?.
Binanız yeni mi?
Fiber internetiniz Wifi Telekomda

Wifi Telekom; Çorlu, Yeniçiftlik, Velimeşe, Sağlık Mah., Veliköy, Ulaş, Kızılpınar, Kapaklı, Saray, Karaağaç, Çerkezköy Bölgelerinde dağıtıcı istasyonları bulunmaktadır, hizmet verdiğimiz bölgeler için aşağıdaki form ile altyapı ve internet başvurusunda bulunabilirsiniz, istasyonlarımız alanında olan binalarınız için size altyapıyı getirelim.


* Binanizda Wifi Telekom Şebekesi varsa.
* Mevcut Bina ( şebekemizin olduğu bina) binanızda Wifi Telekom Kullanıcısı, yada bina girişinde Wifi Telekom Etiketi varsa binanıza şebekemiz getirilmiştir başvuru yapabilirsiniz, WAN girişli AP-Router ( modem Örn: Tenda F3 ) Kullanmanız gerekmektedir.

* Yeni Bina ( Altyapi Olmayan Yeni Bina )
* Diğer Firmaların Altyapısı olmayan yeni binalar için yapılan merkezi kurulumlarda tahsil edilen kurulum bedelidir.Bu binalarda firmamızın verici istasyonları kapsama alanı içerisindeyse binanıza wifi telekom şebekesi getirilir, kurulum ücreti daire başıdır. WAN uyumlu AP-Router kullanılması gerekmektedir.

* Kişiye Özel ( mustakil, villa, işyeri, benzeri ) Abone Kurulum+Alıcı Anten Bedeli
* Bireysel abone ( şebekemizin olmadığı bina/ev/ofis/ciftlik/villa/özel kurulumlar ) Kurulum ücreti 200TL Alıcı Anten ücreti 750TL olarak fatura edilmektedir, bu ücretler 1 defaya mahsus ödenir, sonraki aylarda, satınaldığınız internet paketinin ücretini ödersiniz ayrıca ön ödemeli sistemde internetinizi dilediğiniz zaman kullanır dilediğiniz zaman kullanmazsınız. Modem olarak internet alıcı antende sonlandıralacağı için herhangi bir kablosuz modem kullanabilirsiniz. ( 01.07.2017 tarihinden itibaren yeni yapılan kurulumlarda, mülkiyeti müşteriye fatura edilmektedir. ).wifitelekom_altyapiwifitelekom_altyapi

Altyapı Başvuru Forumu


    × Wifi Telekom WhatsApp