Wifi Telekom olarak Tekirdağ Çorlu’daki müşterilerimize özel fiber altyapı ile gerçek fiber internet keyfini sunuyoruz. Yeni nesil fiber internetle ayrıcalıklı bir deneyim yaşamanızı istiyoruz. Sabit fiyat garantisi ile 200 Mbps’ye varan fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bulunduğunuz adreste altyapı kontrolü yapmak için internet altyapı sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kurulum önceliği ve size özel müşteri temsilcisi desteği ile başvurularınızı 0282 652 04 04 numaralı hattımızdan veya online başvuru sayfamızdan yapabilirsiniz.

Eğer ikamet ettiğiniz adreste altyapımız bulunmuyorsa, Çorlu’daki abone merkezlerimizden veya 0282 652 04 04 numaralı destek hattımızdan altyapının adresinize çekilmesi için taleplerinizi iletebilirsiniz.

Talepleriniz incelendikten sonra olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Şebeke talebiniz olumlu karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu yaparak Wifi Telekom hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Wifi Telekom ile hızlı, kesintisiz ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla abonelik ayrıcalıklarını yaşamanızı istiyoruz. Wifi Telekom sayfamızı ziyaret ederek, her kullanıcıya özel detaylandırılmış kampanyalarımızdan birini tercih edebilirsiniz.


Çorlu’nun Rakipsiz Fiber Altyapısı

  • 200 Mbps’ye Kadar Limitsiz İnternet Desteği
  • Tekirdağ Çorlu Şubelerimiz İle Yüz Yüze Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Ücretsiz Teknik Destek İle Kesintisiz İnternet

Avantajlı fiyatlarla abone olmak için

Şimdi arayın 0282 652 04 04

Formu doldurun sizi arayalım.